به دنبال مقالات علمی پژوهشی معتبر و بروز هستید؟ پایگاه مقالات
وبلاگ ویراساینس
virasciecne
virasciecne

چگونه ژورنال را در ویراساینس نمایه کنیم؟

نمایه شدن ژورنال در ویراساینس به عنوان پایگاه مقالات علمی‌پژوهشی فارسی و انگلیسی با ماهیانه بیش از ۲۰۰ هزار بازدیدکننده باعث دیده شدن بیشتر مقالات شما توسط پژوهشگران می‌شود.

ویژگی منحصر به فرد ویراساینس برای ژورنال‌ها چیست؟

علاوه بر افزایش بازدید ژورنال پس از نمایه شدن توسط ویراساینس، سرعت روند نمایه شدن توسط ویراساینس برای ژورنال شما منحصر به فرد است به طوری که در کمتر از چند روز پس از انتشار نسخه ی جدید ژورنال شما، به صورت اتوماتیک توسط ویراساینس نمایه می‌شود.

چه ژورنال‌هایی در ویراساینس نمایه می‌شوند؟

ویراساینس به عنوان پایگاه مقالات علمی‌پژوهشی و منبع جستجوی پژوهشگران برای دسترسی به تازه ترین مقالات علمی‌پژوهشی فقط ژورنال‌ها و نشریات علمی‌پژوهشی را نمایه می‌کند.

 

برای نمایه شدن ژورنال در ویراساینس از کجا باید شروع کرد؟

بسیاری از ژورنال‌هایی که از سیستم‌های مدیریت ژورنال رایج استفاده می‌کنند توسط ویراساینس نمایه شده اند اما اگر ژورنال شما تازه تاسیس است و یا به هر دلیلی  در ویراساینس نمایه نشده است می‌توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را برای نمایه شدن برای ما ارسال فرمایید.

در صورتی که ژورنال شما شرایط نمایه شدن را داشته باشد در اسرع وقت به لیست ژورنالهای نمایه شده در ویراساینس اضافه می‌شود.


 

 

 

جستجوی هوشمند

ساده تر از همیشه به مقالات علمی پژوهشی دسترسی داشته باشد

ابزاری کاربردی برای جستجو و مطالعه ی مقالات علمی پژوهشی فارسی و انگلیسی

مدیریت وب سایت

یک ویراساینسی هستم که پرانرژی برای بهتر شدن و بهتر کردن تلاش می کنم معتقدم همیشه برای متوقف شدن زوده و باید حرکت کرد چون برایند حرکت تک تک ماست که می تونه دنیا رو جای بهتری برای زندگی بکنه.

اضافه کردن نظر

ویراساینس را دنبال کنید