به دنبال مقالات علمی پژوهشی معتبر و بروز هستید؟ پایگاه مقالات
وبلاگ ویراساینس

۵ دلیلی که پژوهشگران از ویراساینس استفاده می کنند

ویراساینس
ویراساینس

ویراساینس پایگاه منابع و مقالات علمی‌و پژوهشی است که با استفاده از تکنولوژی‌های به روز و با تکیه بر هوش مصنوعی با هدف ساده کردن دسترسی پژوهشگران به منابع و مقالات علمی‌فعالیت می‌کند. در این مقاله در مورد امکانات مختلف این  پایگاه علمی‌برای پژوهشگران توضیح می‌دهیم.

پیدا کردن مقاله‌هایی که هیچ جا پیدا نکردید

پژوهشگران  زیادی مقالات فارسی و انگلیسی را که نیاز داشتند فقط در ویراساینس توانستند پیدا کنند. دلیل این مساله موتور جستجوی هوشمند آن است که خیلی دقیق تر از سایر موتورهای جستجو،  عبارت مورد نظر را میان مقالات علمی‌پژوهشی جستجو می‌کند و مرتبط ترین نتایج را به پژوهشگران نمایش می‌دهد.
 

 

مقالاتی که امروز مطالعه می‌کنید بعدها به دردتان می‌خورند!

تمامی مقالات فارسی  و انگلیسی دانلود شده توسط شما در ویراساینس  برای شما در منابع من ذخیره می‌شوند تا در مراجعات بعدی به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید و نیاز به جستجوی مجدد برای آنها نداشته باشد.

 

از دست مقاله‌های نصفه و نیمه خلاص شوید

نگران این نباشید که مقاله ای که پس از جستجوی بسیار برای دانلود و مطالعه انتخاب کرده اید متن کامل نداشته باشد یا نیاز باشد برای دسترسی به آن جای دیگری ثبت نام کنید تمامی مقالات فارسی و انگلیسی ویراساینس متن کامل دارند.

 

چند مقاله نیاز دارید؟ تمام آنها را بدون محدودیت تعداد مطالعه کنید

شما برای دانلود مقاله ی فارسی و انگلیسی در ویراساینس هیچ محدودیتی در تعداد مقالاتی که می‌خواهید مطالعه کنید ندارید و در بازه ی زمانی که اشتراک دارید می‌توانید بدون هیچ محدودیتی در ویراساینس مطالعه کنید.

از آخرین دستاورد‌های رشته خودتان با خبر باشید

در بخش ژورنالهای علمی‌پژوهشی می‌توانید ژورنال‌های مربوط به تخصص تان را دنبال کنید تا مقالات علمی‌پژوهشی جدید آنها را به محض انتشار برایتان  ارسال کند.

 


برو به بخش ژورنال‌های علمی‌پژوهشی


 

 

جستجوی هوشمند

ساده تر از همیشه به مقالات علمی پژوهشی دسترسی داشته باشد

ابزاری کاربردی برای جستجو و مطالعه ی مقالات علمی پژوهشی فارسی و انگلیسی

مدیریت وب سایت

یک ویراساینسی هستم که پرانرژی برای بهتر شدن و بهتر کردن تلاش می کنم معتقدم همیشه برای متوقف شدن زوده و باید حرکت کرد چون برایند حرکت تک تک ماست که می تونه دنیا رو جای بهتری برای زندگی بکنه.

اضافه کردن نظر

ویراساینس را دنبال کنید